Prawnik umowy cywilnoprawne

Zasada swobody umów jest jedną z podstawowych norm przewidzianych w kodeksie cywilnym. Zakłada ona stosowanie przez strony postanowień umowy, które doprowadzą do zaistnienia takiego stosunku zobowiązaniowego, który odpowiadać będzie ich interesom w najwyższym zakresie.

Oferuję usługę obejmującą swym zakresem zarówno tworzenie od podstaw umów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta, jak również analizę i weryfikację istniejącego zobowiązania pod względem zgodności z obowiązującym stanem prawnym – w tym zakresie wydaję opinie prawne.

Towarzyszę klientom zarówno w trakcie realizacji danego stosunku zobowiązaniowego, jak również podczas jego wygaśnięcia.

Oferowane przeze mnie usługi dotyczą najczęściej umów zlecenia i o dzieło, kupna-sprzedaży, najmu i dzierżawy, darowizny, o roboty budowlane, kredytu, pożyczki, dostawy, faktoringu pełnego i niepełnego, o świadczenia różnego rodzaju oraz umów nienazwanych.

Wskazuję na zagrożenia prawne związane z postanowieniami umów oraz doradzam najwłaściwsze rozwiązania, mające na celu zabezpieczenie interesów klienta.

Adwokat Opole – jak jeszcze możemy Ci pomóc?


NAPISZ DO NAS

Potrzebujesz pomocy?

Kancelaria mieści się w ścisłym centrum Opola.    Imię i nazwisko (wymagane)

    E-mail (wymagane)

    Telefon (wymagane)

    Wiadomość